parajumpers damen canada goose pas cher canada goose solde canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher

Ing. Iva Valentová

Telefon: (+420) 736 401 282
E-mail: iva@uroboros.cz
Web: Uroboros

Narodila jsem se v roce 1965 ve znamení Ryb. Podle čínského horoskopu jsem údajně Had a podle indiánského Vlk. Pravda je, že vlci a zvířata vůbec mě přitahovali odjakživa, takže jsem nakonec vystudovala genetiku se zaměřením na genetiku savců. V roce 1994 jsem se poprvé setkala s homeopatií a toto setkání mě ovlivnilo natolik, že se jí od té doby věnuji stále intenzivněji. Kromě praxe klasického homeopata jsem od roku 2001 působila jako kmenová lektorka brněnské Homeopatické fakulty, kde jsem přednášela homeopatii profesionálům i laikům (kurzy akutní homeopatie). Jako hostující lektor jsem přednášela na Slovenské akademii klasické homeopatie MUDr. Vladimíra Petrociho v Bratislavě. Jsem spoluautorkou knih Akutní materia medica – homeopatická léčba (Brno, 2004) a Bachovy esence v homeopatii (Brno, 2009). Vedle příspěvků do odborných časopisů, zejména Homeopatických listů, vydávaných Českou lékařskou homeopatickou společností, jsem se aktivně zúčastnila několika homeopatických kongresů v Praze a v Bratislavě. Číst dále »

Mgr. Jana Marušáková

Telefon: (+420) 606 656 289
E-mail: jana.marusakova@seznam.cz
Web: Homeopatická poradna Harmonie

Homeopatii vnímám nejen jako léčebnou metodu, ale hlavně jako způsob života. Díky jejímu studiu jsem mnoho věcí v životě přehodnotila, začala jsem se více stýkat s podobně naladěnými lidmi, v řadě věcí už nejsem tolik rezolutní jako dřív. Stala jsem se pokornější a jsem schopná všímat si věcí, lidí a situací, jež jsem dříve přehlížela. A také jsem díky této disciplíně konečně pochopila, že nikdy není na nic pozdě, ani na nové začátky a kroky do neznáma. Učit se, vyvíjet se a měnit se je třeba stále. Definitiva a jistota prakticky neexistují. S homeopatií a životní filozofií, která se s ní nenápadně vplížila do mého života, se mi žije mnohem lépe a barevněji. Ráda se o své poznatky a zkušenosti podělím i s vámi. Číst dále »

Jitka Semelová

Telefon: (+420) 777 275 984

Ve svém životě jsem potkala mnohé a mnohým jsem se chtěla stát. A pak přišlo krásné setkání s homeopatií… Naučila mne  s úctou a respektem vnímat zákonitosti světa a žití, ale hlavně osudy lidí okolo. Nebýt jen pouhým pozorovatelem, naslouchat jim, podělit se s nimi o radost i smutek, hledat společně světýlko na konci tunelu. Pojďme tedy, kousek cesty společně…

Mgr. Linda Dvorská

Celý život se pohybuju v prostředí urgentní medicíny. Pracovala jsem na oddělení ARO v různých typech nemocnic, jezdila jsem ve výjezdové skupině na ZS. Zkušenosti s výukou jsem získala během svého působení na Zdravotnické škole ve Žďáru nad Sázavou. Vyučovala jsem zde první pomoc, anatomii, klinické obory a ošetřovatelství. V současné době působím jako akademický pracovník Oddělení urgentní péče na Fakultě zdravotnických studií v Pardubicích. Číst dále »

MVDr. Yvona Hofírková

E-mail: mvdr.hofirkova@volny.cz

Jako veterinářka jsem měla vždy velmi blízko k přírodě a léčení. Prožila jsem krásné dětství, kdy mě rodiče učili poznávat, milovat a chránit přírodu a mít úctu ke všemu živému.  Kromě zdraví mě vždy přitahovala i etologie a začala jsem se zabývat poruchy chování zvířat. V klasické veterinární medicíně jsem stále něco hledala. Podvědomě jsem cítila, že zdravotní stav bychom měli posuzovat celostně, nejen na úrovni orgánových systémů, ale zároveň i jedinečně s přihlédnutím na všechny zvláštnosti u samotného pacienta. Číst dále »